GIDA GRUBU AMBALAJLARI

Geri dönüşebilir, çevreci ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler geleceğimiz açısından hayatımızda yer almaya devam edecektir.
Üretim tesisimizde kullanılan tüm malzemeler sertifikalı gıdaya uygun hammaddelerden üretilmektedir. Ayrıca direk gıda temasına uygun kağıt ve karton üretimi de fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.
Şirket politikası olarak da bu konuda her daim kendini geliştiren Anıl Ambalaj, AR-GE çalışmalarının öneminin bilinci içerisinde üretimlerine devam etmektedir.


HİJYENİK ÜRÜN AMBALAJ GRUBU

İnsan sağlığını doğrudan etkileyen hijyen ve kozmetik ürünler için gerekli olan ambalaj üretimi konusunda, Anıl Ambalaj üzerine düşen görev ve sorumlukların bilinci ile 30 yıllık deneyime sahiptir.
Konvansiyonel baskının yanı sıra metalize pet malzeme üzerine uv ve çok laklı tabaka ofset baskı uygulamalarıyla katma değeri yüksek ambalajlar üretmektedir.


DETERJAN KUTULARI

Sağlam ve pratik kullanımı ve çevreci olması sebebiyle toz deterjanlarda karton ambalaj tercih edilmeye devam etmektedir.
Tek katlı ve çok katlı polimer kaplama/laminasyon teknolojimiz sayesinde, neme karşı dayanıklı ürettiğimiz karton ve plastikten oluşan malzemelerimiz alternatif ambalaj çözümlerine cevap verebilmektedir.
Uyguladığımız hassas kesim ve yapıştırma süreçlerimizle dolum makinelerinde performans sağlayan ve son tüketici için fark yaratacak kutular üretmekteyiz.


SİGARA AMBALAJ GRUBU

Sigara dünyasında, ambalajı içerisindeki ürünün kimliğini yansıtır. Hem tüketicinin dikkatini çekmesi hem de taklit edilmesini zorlaştırmak için; özel renk, lak ve güvenlik baskısı, hologram yaldız varak, iç ve dış bölgesel gofre uygulamaları titizlikle istenmektedir.
Yüksek kalite kontrol standartlarının uygulanması gereken sigara ambalajlarında, renk kalitesi ve tutarlılıklarının önemi büyüktür. Karton ambalajın çok süratli dolum makinelerinde performans sağlaması için şekilli kesim prosesinin çok hassas olması gerekmektedir.
Sigara ambalajı üretiminde sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi modern baskı teknolojisiyle birleştiren firmamız, müşterilerine uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktadır.


İLAÇ & MEDİKAL AMBALAJ

Firmamız yüksek seviye güvenlik, hijyen, kalite ve doğru malzeme seçimi kriterlerine dikkat ederek ilaç sektörü ve medikal sektörünün taleplerini karşılamaktadır.
Tesisimizde bulunan extrüzyon kaplama ve laminasyon teknolojileri ile ilaç sektörünün ihtiyacı olan tek katlı (Kağıt / PE ya da Alufoil / PE) ve çok katlı (Kağıt / PE / Alufoil / PE) polimer bazlı bariyerli kağıt / karton üretimi yapmaktadır.


DİĞER AMBALAJLAR

Hayatımız da kullandığımız her ürün tüketicisine ambalaj içerisinde sunulmaktadır. İçeriğine en uygun ambalajı üretmek firmamızın teknoloji ve tecrübesi dahilindedir.
Müşterilerimizin ambalaj taleplerine 30 yıldır kaliteli çözüm ortaklığı sunan firmamızın gıda dışı sektörde de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.