KALİTE BELGELERİ

Anıl Ambalaj, entegre yönetim sistemleri uygulamalarıyla ve yürürlükteki mevzuatlar çerçevesinde, çevre, ürün güvenliği, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili çalışmalarının sürekli iyileştirilmesini, kaynak kullanımının optimum seviyede tutulmasını ve çevresel geri dönüşümün desteklenmesini taahhüt eder.


ISO 9001:2015

2007 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini entegre olarak yöneten Anıl Ambalaj, standartın 2015 verisiyonunu da başarı ile sağlamıştır.

BRC IOP

2013 yılı itibariyle BRC/IoP Global Ambalaj Standardı gerekliliklerini “AA” derece ile sağlamıştır. Sistem gereklilikleri ve sertifikasyon süreçleri her yıl güncellenerek yönetilmektedir.

FSC® (FSC®-C134764) COC:

"Orman Koruma ve Gözetim Sistemi" ile çevreye duyarlı ürün kullanımını desteklenmektedir.

Tarım Bak. İşletme Kayıt Belg.

Gıda ile Temas Eden Ambalajlar Yönetmelikleri çerçevesinde tüm mevzuat hükümlerine uygun üretim gerçekleştirilmektedir.

    KONTROL SÜRECİ

    Anıl Ambalaj, inovatif kalite yaklaşımını tüm iş süreçlerinin merkezine yerleştirerek, Uluslararası kalite standartlarına uygun kontrol metotları ile sürdürülebilir ürün kalitesini korumakta ve geliştirmektedir. Bu doğrultuda alanında uzman ekibi ile, modern kalite araçlarını kullanarak ürün güvenliği ve kalitesini kimyasal - fiziksel yönlerden denetleyerek girdi ve proses risklerini en aza indiren, teknik – analitik yaklaşım vizyonunu benimsemiş, bilimsel mantığa sahip AR-GE anlayışı ve Kalite Kontrol yaklaşımını oluşturmuştur.
    Bu yaklaşım çerçevesinde AR-GE ve Kalite Kontrol yatırımlarına devam etmektedir.