ŞİRKET PROFİLİ

Anıl Kağıtçılık Ambalaj A.Ş. olarak iş yaşantımıza 1989 yılında kağıt ticareti ile başladık. 1999 yılında yüksek kalite ve hızlı üretim felsefesiyle, baskılı karton ambalaj sektöründe yerimizi aldık. Bugün 26000 m2 üretim alanımızda yerel ve uluslararası pazarlara hizmet vermekteyiz.

Sağlam ve şeffaf yapımızla müşterilerimizin sürekli yanında yer alıp; onların çözüm ortağı olmayı ve birlikte daha da gelişip büyümeyi hedeflemekteyiz.

İleri teknoloji makinelerimiz ve tecrübeli kadromuz ile yüksek kalitede hizmet prensibimizden ödün vermeden, her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz.

Kurumsal kaynak planlama (ERP) paketleri ile desteklenmiş entegre iş akış sistemimizle, her üretim sürecinin anlık planlama takibini yapmakta ve zamanında sevkiyat garantisi ile hareket etmekteyiz.

İşimize olan heyecan ve tutkumuzun bizi her daim başarılı kılacağına inanıyoruz.

PRENSİBİMİZ; KALİTE, HIZ VE GÜVEN.

ÜRÜN GRUBU

ŞİRKET POLİTİKASI

Anıl Ambalaj ailesi olarak, uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, standart ve müşteri şartlarına uygun olarak çalışmayı hedefleriz. Öngörülen süre ve kalitede, çevreye duyarlı, ürün güvenliği koşullarını sağlayarak, mesleki sağlık ve güvenlik önlemlerini öncelikli tutmaktayız.

Kalite, hız ve güven prensipleri ile sürekli gelişmeyi hedefleyerek; karton ambalaj üretiminde “müşteri memnuniyeti” ve “gıda güvenliği" ilkesiyle çalışan, dinamik, çağdaş ve lider bir şirket olmak misyonumuzdur.

Firmamızı iç ve dış pazarlarda aranır konuma getirerek, rakiplerimiz arasında en ön sıraya yerleşmek, girişimci ve yenilikçi çizgi ile başarılarımızı kalıcı kılmak vizyonumuzdur.

Sağlıklı, güvenli, çevreye duyarlı bir kurum olma ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlama Anıl Ambalaj ailesinin temel değerleridir.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ

2007 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına sahip olan Anıl Ambalaj , 2013 yılı itibariyle BRC/IoP Global Ambalaj Standardı gerekliliklerini “AA” derece ile sağlamıştır. Sistem gereklilikleri ve sertifikasyon süreçleri her yıl güncellenerek yönetilmektedir. Kalite ve Ürün Güvenliği standartlarının yanı sıra sosyal uygunluk yönetimine de önem veren Anıl Ambalaj, Sedex ve ILS gibi standartların uygulamaları ve denetim süreçleri ile entegre yönetim sistemleri yaklaşımını geniş yelpazede sürdürmektedir. Anıl Ambalaj, entegre yönetim sistemleri uygulamalarıyla ve yürürlükteki mevzuatlar çerçevesinde, çevre, ürün güvenliği, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili çalışmalarının sürekli iyileştirilmesini, kaynak kullanımının optimum seviyede tutulmasını ve çevresel geri dönüşümün desteklenmesini taahhüt eder.

ÜRETİM

ALANINDA UZMAN 138 PERSONEL

Her biri kendi alanında uzman, aldıkları eğitimlerle çağın gereklilik ve koşullarına hazırlıklı, sürekli gelişmeye devam eden ekibimiz; yıllara dayanan tecrübemizi sizlere aktarmamızı sağlamaktadır.

26.000 M2 ÜRETİM ALANI

Ürettiğimiz ürünlerin doğaya zarar vermemesi standardımız ve önceliğimizdir. 26.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 37.000 m2 çevre dostu fabrikamızla hizmet veriyoruz.

1. SINIF TEKNOLOJİ

Kaliteli ürün; kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ister. Sahip olduğumuz ileri teknolojiyi çağdaş iş anlayışımızla harmanlayarak ürünlerimize yansıtıyoruz.

HIZLI VE ZAMANINDA TESLİMAT

Taleplerinizin acil olduğunun bilinciyle, siparişlerinizin zamanında sizde olmasını titizlikle sağlıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

CV'nizi '.pdf, .doc, .docx, .jpg' formatında ekleyiniz. En kısa zamanda insan kaynakları departmanımız tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Dosya boyutu maksimum 3 MB olmalıdır. Sadece .pdf, .doc, .docx veya .jpg dosyalarını yükleyebilirsiniz.