ANCUP BARDAK KARTONU ÜRETİMİNİ YAPTIK

ARŞİV

Anıl Kağıtçılık Ambalaj olarak uzun ve titiz bir AR-GE sürecinden sonra %100 yerli üretim ANCUP bardak kartonunu müşterilerimizin beğenisine sunmuş olmaktan gurur duymaktayız.

ANCUP, gıda ile temas konusunda onaylanmış ve beklentilerinizi karşılayan, güvenilir, LDPE kaplamalı bardak kartonudur. Kaplamasız baz kartonu %100 saf selülozdan Türkiye’de üretilmiş ve üretim süreçlerinde optik beyazlatıcı kullanılmamıştır. Kullanılan malzemeler geri dönüşüme uygundur.

Ürün gamımız, sıcak ve soğuk içecekler için en çok kullanılan 177 gsm, 187 gsm, 197 gsm ve 215 gsm baz kartondan oluşmaktadır. Baz kartonların üzerine sıcak yapışma (hot seal) verimi yüksek 18 gsm LDPE kaplanmıştır. Farklı gramajlarda LDPE, müşterilerimizin talebine gore tek veya çift taraflı olarak kaplanabilmektedir. ANCUP, mukavemetli ve esnek yapısıyla düşük gramajlarda bile bardak makinelerinde yüksek performans sağlamaktadır. İdeal yüzeyi ile offset, flekso ve dijital baskıya uygundur.

ANCUP bardak kartonumuzun hızlı tedarik imkanı, üretim planlamanızı esnek ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlamakta, yüksek stok maliyetlerine katlanmanızı engellemektedir.