• ÜRÜN GRUBU

  KARTON AMBALAJ

  Karton ambalajlar tek ve çift tarafa baskı uygunluğu sayesinde içerisindeki ürünleri tüketicisine en iyi şekilde tanıtan ve satın alma isteği oluşturabilen malzemelerdir. Kolay şekillenebilmesi..

 • ÜRÜN GRUBU

  OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ

  Ürünlerin daha dayanıklı bir malzeme ile taşınması ve korunması istenildiğinde ilk akla gelen oluklu mukavva kutulardır. Tabaka ofset ile basılan kartonlar ondüle safihaya sıvandığında ağır yük ..

 • ÜRÜN GRUBU

  EKSTRÜZYON KAPLAMA / LAMİNASYON

  Kağıt/karton, alüminyum folyo, nonwoven, woven gibi farklı tipdeki malzemelerin çeşitli polimerlerle lamine edilmesi, tek katlı ve çok katlı bariyerli ürünlerin elde edilmesini sağlamaktadır. B..

 • ÜRÜN GRUBU

  PUZZLE, MASAÜSTÜ VE KART OYUNLARI

  Aileniz veya arkadaşlarınızla keyifli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Çeşitli kategorileriyle her yaştan oyunsevere hitap eden Gordion puzzle, masaüstü ve kart oyunları ile bir yandan günün..

HABERLER

AVRASYA AMBALAJ FUARI 2016

2-5 Kasım 2016 22. Avrasya Ambalaj Fuarı (İstanbul) 2- 5 Kasım 2016 arası Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenenen 22. Avrasya Ambalaj...

DEVAMI

DRUPA 2016

31 Mayıs 10 Haziran arası Düsseldorf-Almanya’da düzenlenen Drupa Fuarını tamamladık. Katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

DEVAMI